יגאל טכנאי מזגנים בטירת הכרמל

הגיע החורף והמזגן לא מחמם? הגיע הקיץ והמזגן לא מקרר? חסר גז במזגן? – בכל אחד מהמקרים הללו יגאל מזגנים יכול להגיע אליך ולפתור את התקלה במהירות, ביעילות והכי חשוב במחיר אטרקטיבי.

יגאל מזגנים מספק שירות טכנאי מזגנים בטירת הכרמל והסביבה מזה 15 שנים עם שירות מקצועי, אחריות ויחס אישי שהפכו אותו לאחד מהטכנאים המומלצים בטירת הכרמל והסביבה. המוניטין הטוב של יגאל מזגנים מבוסס על עבודה עם חלפים מקוריים בלבד, אמינות והוגנות כלפי כל לקוח ולקוח.

יגאל מזגנים לא רק מתקן מזגנים בעייתיים אלא גם מתקין ומשווק מזגנים חדשים של כל החברות המובילות בארץ ובין השאר מזגנים של אלקטרה, טורנדו, תדיראן, אלקו, ווירלפול, פמילי ו – LG. יגאל וצוות הטכנאים יעשו את המקסימום האפשרי בכל תיקון או התקנת מזגן עילי, מזגן אינוורטר או מזגן מרכזי על מנת להעניק לך עבודה טובה, אחריות מלאה ושקט נפשי שילווה אותך שנים רבות.

לייעוץ ראשוני עם טכנאי מזגנים מוסמך בטירת הכרמל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בטירת הכרמל עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי טירת הכרמל והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים בטירת הכרמל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!