יגאל טכנאי מזגנים ביקנעם

המזגן שלך משגע אותך עם רעשים מוזרים? בעיות של כיבוי אוטומטי או בריחת גז שגורמות לכך שהמזגן לא מקרר בקיץ ולא מחמם בחורף? – יגאל, טכנאי מזגנים ביקנעם, נמצא כאן בשבילך!

יגאל מזגנים מעניק שירות מקצועי מהיר, אנושי ויעיל לכל תקלה במזגן עם הקפדה על עבודה מקצועית ושימוש בחלפים מקוריים בלבד בהתאם ליצרן המזגן שלך.

יגאל מזגנים עושה את עבודתו המקצועית ברמה הגבוהה ביותר עם מעל 15 שנה של ניסיון בעבודה עם כל מותג ידוע ונפוץ בישראל: אלקטרה, תדיראן, אלקו, טורנדו, LG, WHIRLPOOL, HAIER, סמסונג, פמילי, שארפ ואחרים.

בנוסף לשירותי תיקון מזגנים ביקנעם והסביבה הקרובה, יגאל מזגנים הינו מתקין ומשווק מורשה של מזגנים חדשים מכל המותגים המובילי כאשר במהלך השנים הותקנו על ידו מאות מזגנים בדירות, חנויות ומוסדות ציבור.

המשותף לתיקון של מזגן או התקנה של מזגן חדש ביקנעם על ידי יגאל מזגנים הוא שקט נפשי למשך שנים ארוכות, אמינות וניסיון רב אשר יחזיר אותך לשגרה במהירות שיא.

לשיחת ייעוץ ראשונית עם טכנאי מזגנים מוסמך ביקנעם, ניתן ליצור עמנו קשר ב – 072-3977065.

יגאל טכנאי מזגנים ביקנעם עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי יקנעם והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים מוסמך ביקנעם, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!