יגאל טכנאי מזגנים בנשר

המזגן שלך לא נדלק? נכבה מעצמו כשבא לו או פשוט לא מקרר/מחמם? – יגאל, טכנאי מזגנים בנשר, נמצא כאן עבורך!

יגאל מזגנים מציג ניסיון של מעל 15 שנה בענף המזגנים בנשר עם מתן שירות של תיקון מזגנים מכל הסוגים כולל מזגן עילי, מזגני INVERTER ומזגנים מרכזיים. שירות טכנאי מזגנים בנשר של יגאל מזגנים שומר על רמה גבוהה לא רק בזכות המקצועיות הרבה של יגאל אלא גם הודות לעובדה שהוא עושה שימוש אך ורק בחלפים מקוריים של כל יצרן.

השימוש בחלפים מקוריים וההתנסות הרבה מול כל יצרן מזגנים מוביל מבטיחים לך את הפתרון המהיר, היעיל והאיכותי ביותר. יגאל מזגנים נותן מענה למזגנים של תדיראן, טורנדו, אלקטרה, אלקו, האייר, סמסונג, שארפ ועוד רבים אחרים – כולם עברו תחת ידיו המקצועיות במהלך השנים הרבות שהוא בענף המזגנים.

בנוסף, יגאל הוא מתקין ומשווק מורשה של מיטב יצרני המזגנים כך שבסופו של יום תתקבל התקנה מקצועית ברמה גבוהה שתבטיח לך אחריות מלאה ושקט נפשי לשנים רבות.

לשיחה ראשונית עם טכנאי מזגנים מוסמך בנשר, ניתן ליצור עמנו קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בנשר עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי נשר והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים מוסמך בנשר, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!