יגאל טכנאי מזגנים בעכו

המזגן רק מוציא אוויר ולא באמת מקרר או מחמם? המזגן משמיע רעשים בלתי מובנים? המזגן נכבה מעצמו או לא נדלק? – על כל אחת מהשאלות התשובה היא אחת – יגאל מזגנים!

יגאל מזגנים מספק שירות טכנאי מזגנים בעכו והסביבה כבר מעל 15 שנה עם ידע וניסיון רב שמאפשרים מתן מענה מקצועי לכל בעיה או תקלה במזגן שלך.

יגאל מזגנים הוא מתקין ומשווק מורשה של כל המותגים המובילים: תדיראן, אלקו, טורנדו, אלקטרה ואחרים. יגאל מזגנים מתחייב לעשות שימוש בחלפים מקוריים בלבד אשר יעניקו לך שנים רבות של שקט וביטחון. בנוסף, צוות הטכנאים של יגאל מזגנים מעניק אחריות מלאה על כל התקנה או תיקון שבוצע בנכס – כך שגם אם תתגלה תקלה או בעיה כלשהי לאחר שעזבנו את המקום, אנו נחזור ונתקן אותה עד לשביעות רצונך.

לקבלת פרטים נוספים או לייעוץ ראשוני עם טכנאי מיזוג אוויר בעכו, ניתן ליצור עמנו קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בעכו עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי עכו והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים מוסמך בעכו, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!