יגאל טכנאי מזגנים בקרית חיים

מעוניין להתקין מזגנים נפרדים בחדרי הבית השונים במקום המזגן המרכזי? מחפש לתקן מזגן שאיננו עובד כראוי? המזגן ללא גז ורק "מוציא אוויר"? – יגאל מזגנים הוא הפתרון המושלם עבורך!

יגאל מזגנים מעניק שירות טכנאי מזגנים בקרית חיים כבר מעל 15 שנה. יגאל הוא בעל ידע, מומחיות וניסיון שקשה למצוא היום בענף המזגנים בזכות עבודה של שנים עם כל המותגים הידועים שיש בענף מיזוג האוויר בישראל: תדיראן, LG, פמילי, סמסונג, אלקטרה, טורנדו, Whirlpool ואחרים.

יגאל מזגנים מבצע לא רק תיקון מזגנים אשר מתבסס על חלקי חילוף מקוריים בלבד, אלא גם מכירה והתקנה של מזגנים חדשים תוך הקפדה על מתן מענה מהיר, שירות מקצועי ואמין.

יגאל מזגנים מעניק ללקוחות שלו הרבה יותר מתיקון מזגן מקולקל או התקנה של מזגן חדש בקרית חיים, אלא שירות מהלב והנשמה אשר כולל אחריות מלאה על העבודה ובעיקר שקט נפשי שהמזגן שעבר תחת ידיו יעבוד בצורה תקינה לאורך שנים ארוכות.

לייעוץ ראשוני עם טכנאי מזגנים מוסמך בקרית חיים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בקרית חיים עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי קריית חיים והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים מוסמך בקרית חיים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!