יגאל טכנאי מזגנים בקרית טבעון

המזגן לא מקרר? לא מחמם? אין גז? לא נדלק? נכבה לבד? – כל בעיות המיזוג הללו ועוד רבות אחרות דורשות טכנאי מזגנים מוסמך בקרית טבעון ואין טוב יותר מהשירות של יגאל מזגנים.

יגאל מזגנים הינו משווק מורשה וטכנאי מזגנים של כל המותגים הידועים ביותר שישנם בארץ: אלקו, FAMILY, טורנדו, אלקטרה, , LG, תדיראן ורבים אחרים. יגאל מזגנים יפתור עבורך את התקלה במהירות וביעילות בזכות מעל ל – 15 שנות ניסיון בענף המיזוג בקרית טבעון והסביבה.

על מנת להבטיח שקט נפשי ואחריות מלאה על העבודה ועל החלקים, יגאל וצוות הטכנאים משתמשים אך ורק בחלפים מקוריים עם התאמה מלאה לדגם והיצרן שלך. בכל הקשור לרכישה של מזגן חדש יגאל מזגנים יכול לתת עבורך את המענה הטוב ביותר – שיווק והתקנה של כל המותגים ללא אפליה או אינטרס אישי מבטיחים לך את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

לייעוץ ראשוני עם טכנאי מזגנים מוסמך בקרית טבעון, ניתן ליצור עמנו קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בקרית טבעון עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי קרית טבעון והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים מוסמך בקרית טבעון, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!