יגאל טכנאי מזגנים בקרית ים

המזגן לא מקרר? לא מחמם? סובל מבחירת גז? – יגאל מזגנים נמצא כאן בשבילך!

מזגנים משלבים רכיבים מכניים יחד עם רכיבים אלקטרוניים ומערכות מחשוב ובקרה כתוצאה מכך עם השנים, המזגן עלול לסבול מבעיות שונות כמו בריחת גז, בעיות קירור/חימום או שחיקה אשר מובילה לרעשים לא ברורים. 

יגאל מזגנים הוא טכנאי מזגנים בקרית ים, אשר יכול לפתור עבורך כל בעיה במזגן הביתי או המשרדי בצורה מהירה, מקצועית ובמחיר הוגן על ידי שימוש בחלפים מקוריים והקפדה על נהלי עבודה מחמירים אשר מבטיחים שקט נפשי ואחריות למשך זמן רב.

יגאל מזגנים מספק שירותי תיקון והתקנת מזגנים של כל החברות, היצרנים והמותגים המובילים בארץ כמו LG, תדיראן, סמסונג, פמילי, אלקו, האייר, שארפ, אלקטרה וטורנדו. כל המותגים הללו עברו תחת ידיו של יגאל מזגנים במרוצת 15 שנות העבודה שלו בענף המזגנים ולכן מובטח לך שירות מקצועי ופתרון יעיל, מהיר ואפקטיבי לכל בעיה שלא תהיה.

לייעוץ ראשוני עם טכנאי מזגנים מוסמך בקרית ים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בקרית ים עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי קרית ים והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים מוסמך בקרית ים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!