יגאל טכנאי מזגנים בקרית שמואל

המזגן כבר לא מקרר או מחמם כמו שהיה בעבר? המזגן משמיע רעשים מוזרים ואין לך מושג מהם? – יגאל מזגנים, טכנאי מזגנים בקרית שמואל, נמצא כאן בשבילך!

יגאל מזגנים, בעל 15 שנות ניסיון במכירה, התקנה ותיקון של מזגנים מכל המותגים המובילים נחשב הבחירה הראשונה של טכנאי מזגנים בקרית שמואל בקרב מרבית התושבים.

יגאל מזגנים יכול לפתור עבורך כל בעיה במזגן – זה לא משנה אם מדובר על מזגן רועש, תקלה בבקר, יחידת הקירור או שאולי בריחת גז מהמזגן – צלצול אל יגאל מזגנים ובתוך פרק זמן קצר המזגן חוזר לעבוד כמו חדש. יגאל וצוות הטכנאים עושים שימוש אך ורק בחלפים מקוריים כדי להבטיח תיקון איכותי, שקט נפשי ואחריות לכך שהמזגן לא יסבול מבעיות דומות בעתיד הקרוב.

בנוסף לשירותי תיקון מזגנים, יגאל מזגנים הוא משווק ומתקין מזגנים מורשה בקרית שמואל אשר מעניק מחירים אטרקטיביים ושירות התקנה של כל המזגנים המובילים בישראל : תדיראן, אלקטרה, LG, סמסונג, האייר, פמילי, טורנדו, שארפ ואחרים.

לקבלת פרטים מטכנאי מזגנים מוסמך בקריית שמואל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצדך.

יגאל טכנאי מזגנים בקרית שמואל עם המלצות בשטח!

יגאל מזגנים מעניק קשת רחבה של שירותים בתחום המיזוג והקירור (התקנה, תיקון ושדרוג מזגנים) לתושבי קרית שמואל והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. 

משווק ומתקין מורשה של כל המותגים הגדולים

מערכות VRF מתקדמות, חסכוניות ויעילות לבתים פרטיים, מפעלים ומוסדות ציבור

מה הלקוחות מספרים עלינו?

יגאל אתה גדול!

הזמנתי את יגאל להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה החדשה שרכשתי דרך תוכנית מחיר למשתכן. יגאל הגיע ביום ובשעה שקבענו עם חיוך גדול מבלי שאצטרך לחכות לו שעות (כמו חלק מבעלי המקצוע שנפלתי עליהם) וישר התחיל בהתקנה שנעשתה בצורה מדויקת, נקייה ומקצועית.

אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים צדיק, מורשה ומיומן!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם טכנאי מזגנים בקרית שמואל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977065 ונשמח לעמוד לרשותך!